Byli u nás vojáci

Byli u nás vojáci! Nedělám si legraci! Vojáci z Krajského vojenského velitelství Karlovy Vary.

Obklopují nás informace ze světa i z našeho blízkého okolí, které musíme umět "třídit", rozumět jim, prostě je správně zpracovat.

Obzvlášť pro děti je velmi důležité, mluvit s nimi o tom, co se děje. Nedílnou součástí našeho státu je i armáda. O její funkci, úkolech a důležitosti jsme si dnes povídali právě s vojáky, kteří navštívili naši školu. Není nad to, když dostáváme informace přímo od zdroje, tedy od těch, kteří v armádě pracují.

Podívejte se, co všechno jsme zvládli skoro jako vojáci profíci! Stříleli jsme na terč - nebojte se, jenom zkušebně, bez rámusu a umírání! Zvládli bychom bravůrně poskytnout první pomoc, to se může hodit i ve škole, venku, doma... prostě umět zachránit někomu život je důležité. Dopoledne s vojáky bylo pro nás zábavné a velmi poučné!

Děkujeme paní ředitelce za zprostředkování a vojákům za jejich práci! Nezbývá nic jiného, než si přát mír! Všude a pro všechny.

IMG 3476  IMG 3479  IMG 3481  IMG 3487  IMG 3488  IMG 3489  IMG 3483                                 IMG 3485