Recyklujeme

Využijeme všechno do posledního kousku! Jako např. dnes... paní učitelce Lucce Veličové zbyla doma "telátková látka", paní Zitě Hejnové růžový damašek, naše paní účetní Svatava Peštová promazala a oživila šicí stroje. My jsme se potom s chutí a radostí pustili do šití maňásků. Nabízela se podoba telátek. Někdo šil ručně, někdo na stroji, nebojíme se! Jde nám to, protože je to zábava a baví nás to. Teď přemýšlíme, co s tou "úrodou" uděláme. Možná připravíme malé divadlo pro naše malé kamarády ve školce, možná je věnujeme dětem na hraní...A teď zpátky na začátek - nevyhazujeme, recyklujeme, dáváme věcem novou tvář a roli. Děkujeme všem, kteří nám pomohli - Lucka, Zita, Svatka, ale taky švadlenka Pavlínka a všude nápomocná Janina a Verča.

IMG 7810  IMG 7811  IMG 7812  IMG 7813  IMG 7815 IMG 7816   IMG 7809  IMG 7814  IMG 7817  IMG 7818