Exkurze na farmě v Třebouni
Děti 1. a 2. ročníku navštívily farmu v Třebouni, kde pro ně paní Renata Páníková připravila program „Život zvířat na farmě“. Seznámily se s chovem ovcí, skotu a koz a dozvěděly se zajímavosti o péči o hospodářská zvířata. Součástí exkurze bylo také opékání buřtíků, občerstvení v podobě džusů a banánů a spousta zábavy na místním dětském hřišti.
Děkujeme paní Renatě Páníkové za milé přijetí a krásně připravený program. Děti si odnesly mnoho hezkých zážitků.